מופע ג'אז בגן הפסלים – אלון ניר ולהקה

אלון ניר, קונטרבסיסט יליד קיבוץ כברי, מתגורר בניו יורק שם הוא מופיע עם מיטב אמני הג’אז של היום, ביניהם הפסנתרן זוכה הגראמי Billy Childs, המתופף הידוע Ari Hoenig, ונגן הסקסופון אלי דג׳יברי, איתו הופיע בכל העולם ואף לוקח חלק באלבומו האחרון – Henri and Rachel.

אלון זכה במקום הראשון בתחרות הקונטרבס הבינלאומית שהתקיימה ברוסטוב ב2015, ובמקום השלישי בתחרות הבסיסטים של ארגון הבס הבינלאומי שהתקיימה בשנת 2020.

עידו גור, חצוצרן המתגורר בניו יורק, עבד בין השאר עם עידן רייכל, רביד כחלני ו-Yemen Blues. עידו בוגר הNew School היוקרתי שבמנהטן, וכעת לוקח חלק בשלל פרוייקטים של ג׳אז ומוסיקת עולם בניו יורק.

תום אורן, פסנתרן זוכה מקום ראשון בתחרות הHerbie Hancock היוקרתית, ובחוזה הקלטות עם הלייבל Concord. תום חבר גם הוא ברביעייתו של אלי דג׳יברי, ואף הלחין וביצע את המוסיקה לסרטו החדש ועטור השבחים של הבמאי אבי נשר ״תמונת הניצחון״

עופרי נחמיה, מתופף וחבר בשלישיית שי מאסטרו, איתו הקליט שני אלבומים בלייבל היוקרתי ECM. עופרי מנגן עם מיטב האומנים בג׳אז ובמוסיקה הישראלית, ביניהם שלום חנוך, אביתר בנאי, והבסיסט אבישי כהן.

על המופע:

כבכל שנה, במסגרת ביקורו הקצר בארץ מלקט אלון את מיטב הנגנים בארץ ובעולם להופעה חד פעמית בקיבוץ כברי, שם גדל והתפתח בתחילת דרכו המוסיקלית. המופע יכלול מוסיקה מקורית של אלון שנכתבה בשנה האחרונה, אשר נעה בין פאנק ומוזיקת עולם לג׳אז ישראלי מרתק. בנוסף יבחר ההרכב מספר שירים ידועים וינגן אותם בדרכו שלו. כל אחד מחברי ההרכב הינו וירטואוז בכלי הנגינה שלו ויכולותיו המוסיקליות, ומובטח מופע מלא אנרגיה, גרוב ומוסיקה טובה ויפה.

המופע ייערך בגן הפסלים באטליה שמי – – פרטים נוספים בהמשך